Украинский Рабочий

17:23Интернет портал kollega.by – удобный поиск свежих вакансий

01:15Приложение Workle Pro – поиск работы и подработки

Оптимальні умови роботи для офісних робітників

03.12.2015 18:54

Оптимальні умови роботи для офісних робітників

Ергономіка в офісі є відносно новою проблемою. Як роботодавці, так і співробітники не завжди інформовані про вплив на наше здоров'я умов, знижуючи тим самим ефективність і задоволення від того, що така робота в Данії для них - ідеальне рішення.

Офісні працівники, звичайно проводять більшу частину свого часу за столом перед екраном монітора. Найпоширеніші проблеми зі здоров'ям, пов'язані з таким характером роботи: порушення опорно-рухового апарата й ослаблення зору. Навіть, видалося б, незначна діяльність, може мати значний вплив на наш організм. Важко повірити, що протягом восьми годин, проведених за комп'ютером, вказівний палець зазнає важкого навантаження, порівнянної з 40 кілометровим забігом.

Таким чином, роботодавці все частіше стали приділяти більше увагу здоров'ю своїх співробітників в офісному режимі: створюються фітнес зали, психологічні розвантажувальні кімнати, для запобігання стресу.

Створення здоровіших умов праці роботодавцями

Велике значення має якість внутрішнього середовища в офісному будинку. Важливим питанням є освітлення і якість повітря. Крім того, застосування систем постачання автоматичного штучного освітлення, повинне регулювати обсяг і кількість споживної енергії. У свою чергу, відмінні системи кондиціювання повітря, охолодження й нагрівання, оптимальні для забезпечення свіжим повітрям при правильній вентиляції, що допомагає запобігти утомі, головним болям. Недостатня якість повітря й неефективна фільтрація може привести до таких захворювань, як астма, алергія.

2024 © "Украинский Рабочий". Все права защищены. Карта сайта.