Вакансии
Резюме
Работа в Украине
Ужгородці нині обіймалися. Встановили рекорд
Ужгородці нині обіймалися. Встановили рекорд

Ужгород ще не бачив таких масових і дружніх обіймів, як сьогодні.

Неординарна подія відбулася на площі Театральній – 171 людина взяла участь у флеш-мобі, який організував телеканал СТБ. Міцно обіймалися сьогодні не тільки в Ужгороді, а ще й у Харкові та Львові, повідомила zakarpatpost.net прес-служба Ужгородської міської ради.

Ужгородці, які люблять обійми, прийшли на площу разом з друзями, коханими, навіть цілими родинами. Із задоволенням долучалися й перехожі. Саме дійство знімали з квадрокоптера, телеканал СТБ наживо транслював акцію, що відбувалася одночасно у трьох українських містах.

Заступнику міського голови Ужгорода Олександру Білаку представники Національного реєстру рекордів вручили сертифікат про наймасовіші дружні обійми, які були зафіксовані на площі Театральній в Ужгороді. Як відзначили організатори, вони сподіваються, що наступного разу обійми будуть не просто наймасовішими, а рекордними.

zakarpatpost.net

Ужгородці нині обіймалися. Встановили рекорд Ужгородці нині обіймалися. Встановили рекорд Ужгородці нині обіймалися. Встановили рекорд Ужгородці нині обіймалися. Встановили рекорд Ужгородці нині обіймалися. Встановили рекорд Ужгородці нині обіймалися. Встановили рекорд

Читайте также

12.02.2017 14:05 | Светлана Стрижанова |

Сайт не несет ответственность за содержание объявлений.
Работа в Киеве и Украине. Copyright © 2009-2020 ua-jobs.com.ua