Украинский Рабочий

20:36Стриминговые платформы: новый этап в развитии ставок

17:23Интернет портал kollega.by – удобный поиск свежих вакансий

Spearhead Studios випускає відео-бінго Muertitos

21.09.2021 21:44

Spearhead Studios випускає відео-бінго Muertitos

Новий високо інтенсивний реліз містить барвисту музичну тему, натхненну мексиканським святкуванням Дня мертвих.

Нова захоплива і приваблива назва дозволяє фанатам грати від однієї до чотирьох карт. Крім того, це дає їм можливість зіставити 18 виграшних комбінацій з призами до 1800 разів. Для гравців, які близькі до забезпечення більш вигідних моделей, запускається додаткова фаза додаткових куль, яка може охоплювати безкоштовні та дикі кулі.

Коментуючи новий випуск, Кевін Корті, директор по розробці ігор Spearhead Studios, сказав: «Це наша перша гра в бінго і довгоочікуване доповнення до нашого постійно розширеного портфеля продуктів. Ми хотіли розширити тему «Muertitos», яку ми нещодавно використовували в нашому відеослоті «Book of Muertitos», оскільки сеттинг, персонажі й звук були так добре прийняті як латиноамериканськими, так і європейськими гравцями».

Muertitos

Book of Muertitos був запущений в травні 2021 року і з того часу є найпопулярнішим виданням. Список основних джерел доходу студії включає інші популярні хіти, такі як Blue Diamond Book, Wild Gold, Lara Jones is Cleopatra або Book of Souls: El Dorado. Ви можете опробувати ці хіти та нові гральні автомати, що не дадуть вам сумувати і допоможуть відчути дух Мексики.

Портфель Spearhead Studios, що працює під управлінням EveryMatrix Group, налічує понад 40 найменувань, тепер він доступний на більш ніж 14 ринках Європи та Латинської Америки, а незабаром з'явиться і в Сполучених Штатах.

2024 © "Украинский Рабочий". Все права защищены. Карта сайта.