Украинский Рабочий

20:36Стриминговые платформы: новый этап в развитии ставок

17:23Интернет портал kollega.by – удобный поиск свежих вакансий

Як знайти офіційну роботу за кордоном

18.01.2022 16:25

Бажаючі працювати в Європі мають різні мотиви. Дехто розглядає цю країну як спосіб тимчасового заробітку, інші планують в перспективі отримати постійне місце проживання. Праця в Європі цікава передусім можливістю спробувати інше життя. Проте мало хто знає, з чого почати та де саме знайти вакансії.

Небезпеки, які чекають під час неофіційної роботи

Насамперед потрібно враховувати, що працюючи в Європі неофіційно, ви порушуєте закон. Результатом може бути депортація з країни та позбавлення майбутньої можливості в’їзду. Це стосується й тих, хто вирішив знайти роботу по біометрії. Такі працівники ризикують мати проблеми з поліцією. Адже у них немає відповідного дозволу на працевлаштування. Проте не це найстрашніше. Працюючи неофіційно, робітник стає вразливим до зловживань роботодавця і знаходиться у залежності. Зазвичай таким робітникам платять менше від умовленого або геть не виплачують нічого. Їх змушують жити у поганих умовах, вони не мають вихідних.

Що ви матимете, працюючи легально

Маючи робочу візу, ви підтверджуєте своє право на перебування і працю за кордоном на певний термін. Договір із роботодавцем реєструється у відповідних державних структурах, виплачується офіційна заробітна плата. Тому ви захищені не лише контрактом, але й державою. Офіційна робота передбачає наявність медстрахування. Страховка гарантує отримання лікарняних у разі хвороби та право на отримання якісного лікування. Варто також зазначити, що офіційні робітники мають високі шанси здобути дозвіл на постійне проживання в іноземній країні і подальше отримання громадянства. Отже якщо вирішили поїхати за кордон, розглядайте виключно офіційний договір.

Чим корисні сервіси з працевлаштування

Сервіси з пошуку роботи допомагають знайти підходящу вакансію, займаються оформленням необхідних документів для робочої візи. Також вони допомагають вникнути у тонкощі зарубіжного ринку праці, зробити переклад документів, дізнатися, які вакансії більше підходять саме вам. Взаємодія з посередником сильно підвищує ймовірність отримання хорошої роботи за кордоном, прискорює процес влаштування на роботу.

Отримайте побільше інформації

Зберіть відгуки про сайти з працевлаштування в інтернеті, в соціальних мережах, на форумах. Ставте запитання - яка потрібна віза, як її оформляти, чи буде підписано договір з роботодавцем, як проходить оплата праці, які надаються гарантії.

Щоб знайти актуальні вакансії варто відвідати сервіс пошуку роботи за кордоном. Тут ви знайдете актуальні вакансії на будь-який смак. Наприклад, робота за кордоном електрозварювальником

Якщо вас цікавлять нюанси легальної роботи за кордоном, потрібну інформацію ви знайдете у статті https://youcan.eu/blog/легальна-робота-за-кордоном-де-можна-з/

Дослідіть відгуки в Інтернеті

Не полініться і знайдіть і прочитайте враження робітників про роботодавця та сервіс пошуку роботи. Не зважайте на дуже добрі та дуже негативні записи, адже одні залишають зацікавлені особи, інші – недоброзичливці. На сьогоднішній день ринок вакансій на закордонному ринку переповнений. Бувають нечисті на руку підприємці, які заманюють пошукачів низькою вартістю послуг та занадто гарними умовами праці. Наприклад, вам можуть пропонувати легальну роботу по біометрії. Тому будьте уважні та не зв’язуйтесь з нечесними работодавцями.

2024 © "Украинский Рабочий". Все права защищены. Карта сайта.