Украинский Рабочий

20:36Стриминговые платформы: новый этап в развитии ставок

17:23Интернет портал kollega.by – удобный поиск свежих вакансий

Чому варто купувати деревину горіха на електронних торгах

07.12.2021 14:07

Чому варто купувати деревину горіха на електронних торгах

Горіх вважається особливо цінною породою дерева, що вирізняється широким спектром гами кольорів, різноманітністю малюнка деревини, щільністю й придатністю до обробки. Такий природний матеріал, що чудово полірується й лакується, підходить навіть для ажурного різьблення. 

Донедавна торгівля необробленою деревиною на просторах ринку України викликала асоціації з корупційними схемами та численними порушеннями. Проте у 2020 році Урядом нашої держави була прийнята Постанова №1178, що зобов’язала вітчизняні лісгоспи продавати необроблений ліс, зокрема й деревину горіха, на електронних аукціонах порталу «ProZorro.Продажі». 

Про специфіку й переваги онлайн-закупівель деревини через систему Прозорро

Перехід на торгівлю онлайн дозволяє здійснювати комерційні угоди на засадах чесності й прозорості. Такою нагодою варто скористатися покупцям горіхової деревини – виробникам ексклюзивних меблів, декоративних виробів з інкрустацією та дизайнерам, які оздоблюють інтер’єри шпоном. 

Щоб отримати змогу взяти участь в інтернет-аукціоні, користувачам, які бажають придбати необроблений горіх, необхідно обрати на офіційному ресурсі Прозорро акредитований майданчик для процедури реєстрації та авторизуватися на ньому.

Придбання деревини на аукціонах, що відбуваються в форматі реального часу, вирізняється рядом пріоритетних особливостей:

  • система дає можливість купити необхідний товар за справедливою, взаємовигідною та взаємоприйнятною ціною, яка влаштовує і покупця, і продавця;
  • «ProZorro.Продажі» забезпечує відкритість та прозорість комерційних угод, незалежно від виду продукції, що купується чи продається;
  • купувати горіхову деревину на електронних торгах – це безпечно, бо для покупця немає ризику бути ошуканим;
  • систему вирізняє надійний захист – можливість будь-якого впливу на хід торгів абсолютно виключена.

Ресурс «ProZorro.Продажі» виконує адміністративні функції, а безпосередню організацію торгових угод, у тому числі супровід покупців та продавців, забезпечують торговельні майданчики. 

Що варто знати про вибір сайту для реєстрації та умови покупки необробленого лісу?

Лоти вносяться продавцем в той акредитований майданчик, на якому він авторизувався, а далі відповідна інформація автоматично поширюється на решту майданчиків системи. 

Обираючи вебресурс, варто брати до уваги індивідуальні умови його сервісу, зручність інтерфейсу та специфіку роботи служби підтримки клієнтів. 

Серед кількох десятків акредитованих майданчиків системи електронних торгів особливо надійним партнером, вартим довіри, зарекомендувала себе Українська універсальна біржа (УУБ). Користувачами відзначається гідний рівень організації роботи даної компанії, професіоналізм та досвідченість її співробітників.

Якщо вас цікавить вичерпна детальна відповідь на питання, чому варто купувати деревину горіха на електронних торгах, заходьте на сайт УУБ https://www.uub.com.ua/torgy-ta-auktsiony/neobroblena-derevyna/vzyaty-uchast-u-torgah/ , реєструйтеся та звертайтеся за консультацією!

2024 © "Украинский Рабочий". Все права защищены. Карта сайта.