Украинский Рабочий

13:49Надійне транспортування хворих по Україні з клінікою «Експерт»

19:41Тактичне спорядження в інтернет магазині STALL

Українська компанія презентувала електронний журнал для школярів

10.10.2018 15:36

Українська компанія презентувала електронний журнал для школярів

Українська компанія TATL Technology презентувала електронний журнал “Єдина Школа”для допомоги школярам у навчанні.
Про це стало відомо з їхнього сайту.
“Як відомо, діти – це наше майбутнє! А розумні і цілеспрямовані діти – це запорука успіху всієї України! І вже сьогодні, в століття науково-технічного прогресу, де все навколо дуже швидко модернізується і змінюється, прийшов час і для системи освіти”, йдеться на сайті.
“Зовсім недавно українська компанія TATL Technology презентувала електронний журнал “Єдина Школа”, який був покликаний допомогти сучасним школярам підвищити свої показники в навчанні, їхнім батькам налагодити комунікацію з учителями, а вчителям значно полегшити свою працю. А вже сьогодні цей пілотний соціальний проект з успіхом дебютував на ринку України.
“Ми раді відзначити, що багато освітніх шкiл України вже почали переходити к використанню електронного журналу “Єдина Школа” і змогли оцінити його переваги. Приєднуйтесь і ви до проекту “Єдина Школа” і особисто переконаєтеся, що Україна разом з нами рухається вперед”, – додають розробники.
Технології допоможуть батькам здійснювати постійний моніторинг шкільного життя їхньої дитини. Зокрема, ознайомитися з оцінками, переглянути домашнє завдання та дізнатися все про відвідуваність дитиною навчального закладу. А також значно спростить роботу вчителям за допомогою електронного журналу, який містить велику кількість функцій традиційного журналу, плюс чимало нових технологiчних зручностей. Крiм того, за заповнення електронного журналу вчителям передбачена система доплати.

Источник

2024 © "Украинский Рабочий". Все права защищены. Карта сайта.