Украинский Рабочий

13:49Надійне транспортування хворих по Україні з клінікою «Експерт»

19:41Тактичне спорядження в інтернет магазині STALL

Робоча віза у Польщу

31.05.2021 06:56

Робоча віза у Польщу

Робота за кордоном приваблює велику кількість людей. Найбільш часто мешканці нашої країни виїжджають до Польщі. Щоб потрапити до цієї країни на роботу необхідно підготуватися, та оформити необхідні документи. Польська робоча віза є необхідною для початку роботи. Візовий центр Grand I.S. пропонує вигідні умови для оформлення візи та інші переваги співпраці. На сайті завжди можно зв'язатися з співробітниками центру, та отримати необхідну інформацію по всім питанням. Польська робоча віза дозволяє офіційно працевлаштувати у країні.

Також для цього потрібно отримати дозвіл на роботу та скласти з роботодавцем трудовий договір. Робочу візу в країну потрібно відкривати у тому випадку, якщо період перебування у ній буде складати понад 90 днів. Такий документ є необхідністю, якщо людина не має дозволу на постійне проживання у Польщі, або у неї відсутній дійсний біометричний паспорт. Зараз є декілька видів віз. Документи можна подати відразу на обидва. Вид візи залежить від часу перебування у країні, та посади, яку буде обіймати людина. Оформлення візи в кожному випадку має свої особливості.

Наявність шенгенської візи для роботи у Польщі дозволить працевлаштувати тільки у цій країні. Інші країни можна буде відвідувати тільки у якості туриста обмежений період часу. Працювати можна лише з тим роботодавцем, з яким підписаний договір. Щоб отримати візу необхідно підготувати цілий пакет документів, до якого входить закордонний та внутрішній паспорт, довідка про стан рахунку з банку, ідентифікаційний код, страховий поліс та інші. Також необхідно оплатити візовий та консульські збори. Людина має підстави для оформлення візи тільки в тому випадку, якщо має дійсне запрошення на роботу. У такому документі обов'язково має бути вказані назва та інша інформація про фірму, дані людини, яку запрошують на роботу, тривалість візиту, посаду на роботі, необхідні підписи та печатки.

Візовий збір можна сплатити всього у декількох банках. Вартість оформлення робочої візи краще дізнаватися індивідуально. Ціна залежить від переліку основних та додаткових послуг. Представники візового центру надають усю необхідну інформацію та допомогу в оформленні робочої візи. Остаточне рішення по візі видає консул. Відмовити можуть у тому випадку, якщо буде наданий неповний пакет документів, або вказані невірні дані. Процедура подачі та оформлення візи є нескладною.

2024 © "Украинский Рабочий". Все права защищены. Карта сайта.